Tworzenie stron WWW

Projektowaniem stron internetowych zajmujemy się od roku 2000. Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie usług o najwyższej jakości, zgodnych z obowiązującymi trendami. Każda nowo tworzona strona jest traktowana indywidualnie, dzięki czemu jest dopasowana do wymagań wizualizacyjnych naszych klientów.

:: zobacz szczegóły oferty ::


:: Oto nasze projekty ::

Nasza firma uruchomiła nawy portal tematyczny PC-max.pl Zadaniem portalu jest informowanie o sprzęcie, oprogramowaniu, systemach operacyjnych, grach komputerowych.

Wykorzystane technologie: HTML, PHP4 + baza danych MySQL, Flash. JavaScript.

[odwiedź stronę - www.pc-max.pl]
2 już edycja strony wykonanej dla sklepu komputerowego ELEKTRO z Pszczyny. Jest to Internetowy Sklep Komputerowy czynny 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Sprzedaż wysyłkowa przez Internet podzespołów komputerowych.

Wykorzystane technologie: HTML, PHP4 + baza danych MySQL, Flash. JavaScript.

[odwiedź stronę - www.pcportal.pl]
Po raz kolejny firma Kamples zleciła nam wykonanie nowego designu swojej strony. Engine oraz zawartość pozostały bez zmian. Firma Kamples, jedna z kilku w Polsce, zajmuje się projektowaniem, aranżacją i wykonawstwem wnętrz barów, pubów, kawiarni, hoteli.

Wykorzystane technologie: HTML, elementy FLASH, PHP4 + baza danych MySQL.

[odwiedź stronę - www.kamples.pl]
Strona Firmy Neve Polska zajmującej się dystrybucją produktów włoskiej firmy Faber wchodzącej w skład grupy przemysłowej Faber Flaminia, która jest światowym liderem produkcji okapów kuchennych.
Stworzona strona ma za zadanie przedstawić potencjalnym partnerom handlowym produkty, których dystrybucją zajmuje się Firma Neve Polska. Stworzony został moduł sklepu internetowego, który umożliwia zamawianie towaru przez Internet.

Wykorzystane technologie: HTML, FLASH, PHP4 + baza danych MySQL + sklep internetowy.

[odwiedź stronę - www.neve.pl]
Strona istniejącego od kilku lat zespołu muzycznego pochodzącego z Pszczyny. Na stronie znajdziemy galerię, utwory do pobrania, księgę gości, web forum, system komentarzy do utworów. Dodatkowo administrator posiada panel administracji newsami na stronie.

Wykorzystane technologie: HTML, PHP4 + baza danych MySQL.

[odwiedź stronę - www.monsterbeat.art.pl]
Strona internetowa stworzona dla Hodowli Briarda w Pszczyńskiej Puszczy. Briard to inaczej owczarek francuski. Na stronie tej znajdziemy wiele ciekawych informacji: na temat tej rasy, hodowli Briarda w Pszczyńskiej Puszczy oraz zobaczymy galerię zdjęc piesków.

Wykorzystane technologie: HTML i JavaScript .

[odwiedź stronę - www.briardy.it-tech.pl]
Strona internetowa Pszczyńskiego klubu muzycznego Art-Club. Na stronie znajdziemy galerię ze zdjęciami z imprez, księgę gości, forum dyskusyjne, ankietę oraz bazę mailingową.

Wykorzystane technologie: HTML, elementy FLASH, PHP4 + baza danych MySQL.

[odwiedź stronę - www.art-club.pl]
Niekomercyjna strona internetowa zawierająca ok. 300 starych gier z komputerów PC lub remake'ów starych gierek z komputerów 8-bitowych. Na stronie znajduje się również forum dyskusyjne, księga gości, system komentarzy do zamieszczonych gier oraz dział linki z możliwością dodawania adresów przez internautów. Strona ta istnieje już od kwietnia 1999 roku.

Wykorzystane technologie: HTML, PHP4 + baza danych MySQL.

[odwiedź stronę - www.clasic-games.it-tech.pl]
:: zobacz szczegóły oferty ::

Wszystkie prawa zastrzeżone :: Copyright 2002-2003 by IT Technology Partner :: e-mail: biuro@it-tech.pl